Denizli Derneği Yardımları Yerine Ulaştırdı

destek hattı
Antalya Buluşması

Denizli Halı Yıkamacılar Derneği, Muğla Milas bölgesinde devam eden yangın söndürme çalışmalarına bir nebze katkıda bulunmak için hayır sever meslektaş ve vatandaşların yardımlarını, birinci elden dağıtmak üzere yangın bölgesine gitti.

Yangınların başladığı ilk günden itibaren, ne yapabiliriz duygusuyla büyük bir özveri gösteren Denizli Halı Yıkamacılar Derneği Başkan ve Üyeleri, yine sosyal sorumluluk görevini en iyi şekilde icra etmeye çalıştı. Hızlı bir şekilde görev dağılımı yaparak, gerek kendi imkanları gerekse organizasyon çalışmaları ile topladıkları yardımları Muğla'daki yangın bölgesine ulaştırdılar.

Dernek Başkanı Sn. Yalçın ORPAK; bizatihi kendi servis aracı ile muğlaya giderek, üyelerinin ve hayır severlerin yardımlarını birinci elden teslim etti.

Yangında görev alan itfaiye, AFAD ve diğer çalışanlara, su, erzak ve diğer ihtiyaç duyulan bir çok materyali yangın sahasına dağıtımını sağladı.

Bu çalışmalardan Onur ve grur duyduğumuzu, toplumsal sorumluluklarımızı her daim üstleneceğimizi değerli halkımıza iletmek isteriz..

Denizli Halı Yıkamacılar Derneği