Denizli Halı Yıkamacılar Derneği

destek hattı
Derneğimiz Kuruldu

Hizmet ve temizlik sektörünün başında gelen Halı Yıkama Firmaları, her geçen gün sayıları artarken, gereksinimleri de artıyor. Denizli'deki bir çok firma, uzun yıllar birbirinden kopuk bir halde bu mesleği icra etmeye çalıştı. Bu kopukluk, rekabet gücünü azalttığı gibi, maalesef kayıt dışı firmalarında çoğalmasına neden oldu.

Müşteri şikayetlerinin artması, hizmet kalitesinden çok fiyat politikalarına önem verilmesi, beraberinde de bir çok sorunu getirdi.

Bu gidişatın doğru olmadığı kanısında olan ve mesleğine önem veren halı yıkama firmaları, süreç içerisinde yaptıkları istişarelerde dernek kurmanın gerekliliğinde buluştular.

Kar amacı gütmekten çok, müşterilerini bilinçlendirmek, kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmanın gerekliliğini anlatabilmek ve kayıt dışı ile mücadele için gerekli müracaatları yapmak suretiyle Denizli Halı Yıkamacılar Derneği'ni kurdular.

Çok hızlı bir şekilde sosyal medya ayağını da hayata geçiren dernek yönetimimiz, toplumla iç içe olduklarını, sosyal sorumluluk alanında da üzerimize düşeni her daim yapacağımızı ve müşterilerin doğru bilinçlendirmek adına hızlı bir çalışma başlattığımızı, kamuoyuna saygı ve mutlulukla duyuruyoruz.

Gayemiz; bilinçli müşteri oluşturma, fiyat rekabeti değil, kalite rekabeti oluşturma, kayıt dışı ile mücadele ve tabiki de toplumla beraber olduğumuzu kanıtlamadır.

Değerli ziyaretçimiz ;

Desteğiniz biz dernek üyeleri için çok ama çok önemli. Üye firmalarımızın her daim arkasındayız. Her türlü görüş ve önerilerilerinizi bizlerle paylaşmanızı yineleyerek ve önemle rica ediyoruz.

Denizli Halı Yıkamacılar Derneği